Ar Burrard-Lucas: paskutiniai dramblio karalienės vaizdai

Britų laukinės gamtos fotografas Will Burrard-Lucas, bendradarbiaudamas su Tsavo Trust ir Kenijos laukinės gamtos tarnyba , nufotografavo nuostabų moterų dramblys Kenijoje. Jos kojos buvo tokios ilgos, kad jos nubraukė žemę priešais ją, kai ji vaikščiojo. Jei būtų dramblių karalienė, tai tikrai ji būtų. Tai yra tarp paskutinių jos kada nors užfiksuotų vaizdų, nes netrukus po to, kai buvo paimta, ji mirė dėl natūralių priežasčių.

Vaizduose matyti senas dramblys, girdantis vandens šulinius, valgyti akacijos šakas ir važiuojant link fotoaparato. Nuotraukos buvo paimtos su „BeetleCam“ - nuotolinio valdymo fotoaparato buggy, kurią 2009 m. Sukūrė Will Burrard-Lucas. Technika suteikia intymią ir įspūdingą perspektyvą, parodydama nuostabų dramblio brūkšnį, nukreiptą į fotoaparatą.

Ar Burrard-Lucas paaiškins:

F_MU1 buvo neįtikėtinas dramblys. Jau daugiau nei 60 metų ji gyveno ramiame gyvenime ramiame Tsavo kampe Kenijoje.

Kai pirmą kartą pamačiau ją, aš buvau siaubingas, nes ji turėjo nuostabiausius pėdsakus, kuriuos aš kada nors mačiau. Jei aš nežiūrėjau į ją savo akimis, galbūt netikėjau, kad toks dramblys gali egzistuoti mūsų pasaulyje. Jei būtų dramblių karalienė, tai tikrai ji būtų.

Tai yra tarp paskutinių jos užfiksuotų vaizdų. Netrukus po to, kai jie buvo paimti, ji mirė dėl natūralių priežasčių. Ji išgyveno per siaubingą brakonierių periodą ir buvo pergalė, kad jos gyvenimas nebuvo baigtas per anksti spąstais, kulka ar nuodingomis rodyklėmis.

F_MU1 buvo dramblys, apie kurį mažai žmonių nežino apie Tsavo. Fotografuoti ją bendradarbiaujant su Tsavo Trust ir Kenijos laukinės gamtos tarnyba , buvo vienas iš didžiausių mano karjeros pagyrimų. Toliau pasakojama, kaip atėjau užfiksuoti šiuos vaizdus ...

Will Burrard-Lucas

© Ar Burrard-Lucas, bendradarbiaudamas su Tsavo TrustAs, yra laukinių gyvūnų fotografas, pavyzdžiui, F_MU1 tema yra neįtikėtinai retas; padaras, kuris yra unikalus - galbūt pats geriausias jos rūšies - ir dar vienas gyvūnas, kurį nedaugelis fotografavo anksčiau. Laikas, kurį praleidau su juo, buvo tikra privilegija.

Yra naujas gamtos dokumentinis filmas „Elephant Queen“, kuriame yra vienas iš gražiausių „Tsavo“ karvių tuskerių (skirtingas asmuo, manau). Jis dar nebuvo išleistas, bet jį atidžiai stebėkite, nes esu tikras, kad jis bus neįtikėtinas.

Norėčiau padėkoti Kenijos laukinės gamtos tarnybai už jiems teikiamą svarbią paramą. Taip pat dėkojame „Sony“ už dotaciją, kuri padėjo finansuoti šį projektą. Dėkoju savo draugui Chrisui Gordonui, kad jis pirmą kartą mane supažindino su Richard Moller. Galiausiai, ačiū Richardui Molleriui, Tembo 2 komandai - Kyalo, Katanai ir Christinei - ir visiems Tsavo Trust, be kurių aš niekada negalėjau užfiksuoti šių vaizdų.

Will Burrard-Lucas

© Will Burrard-Lucas, bendradarbiaudamas su „Tsavo Trust“, šios nuotraukos yra įtrauktos į mano naują knygą „Gianto žemė“, kurioje taip pat yra keletas kitų „Tsavo“ piktogramų. Gianto žemė bus išleista kovo 20 d. Ir bus galima iš anksto užsisakyti WildlifePhoto.com ir „Amazon UK“ . Daugiau apie knygą galite sužinoti adresu www.landofgiantsbook.com

Ar 2017 m. „Burrard-Lucas“ pradės šį projektą „Tsavo Trust“ ir truko beveik dvejus metus.

Will Burrard-Lucas

© Will Burrard-Lucas, bendradarbiaudamas su Tsavo Trust Apie Tsavo dramblius

„Tsavo“ Kenijoje gyvena keletas paskutinių „didžiųjų tuskerių“ - dramblių, kurių kiekvienoje pusėje sveria virš 100 lbs. Manoma, kad žemėje yra mažiau nei 20 šių dramblių ir beveik pusė jų yra Tsavo. Daugelis jų gyvena atokiose, nepasiekiamose vietose ir retai fotografuojamos. Už knygą „Tsavo Trust“ padėjo Will Burrard-Lucas surasti ir fotografuoti du karvių tuskerius ir keturis bulius, įskaitant „LU1“, didžiausius iš visų.

Will Burrard-Lucas

© Will Burrard-Lucas, bendradarbiaudamas su Tsavo Trust Apie Gianto žemę - knygą

Šios nuotraukos yra didesnės serijos, dokumentuojančios Tsavo dramblius ir Tsavo Trust darbą, dalis. Visa serija skelbiama naujoje knygoje „Gianto žemė“.

Knygoje yra 150 anksčiau nematytų juodų ir baltų nuotraukų, 2017 m. Paimtos ekspedicijos metu, ir dvi ekspedicijos 2018 m. Maždaug trečdalis vaizdų buvo nufotografuoti „BeetleCam“, todėl tai buvo pirmasis reikšmingas „BeetleCam“ nuotraukų rinkinys, kuris kada nors bus paskelbtas knygoje.

Knygos tikslas - remti „Tsavo Trust“ ir perduoti įkvepiantį pranešimą: kad šie nuostabūs drambliai vis dar yra ten ir nėra per vėlu juos išsaugoti.