Sėkmingiausio fotografo, apie kurį niekada negirdėjote, istorija

Per penkerius metus Andy rėmas iš fotografijos niekas nevykdė vienos iš sėkmingiausių fotografijos operacijų, apie kurias aš žinau. Aš turėjau galimybę pasivyti jį ir išgirsti visą savo įkvepiančią istoriją, kad galėčiau pasidalinti ja su savo skaitytojais ir kad galėčiau motyvuoti savo pačių darbą reguliariai.

Noriu užtrukti minutę ir kalbėti apie vieną iš didžiausių įkvėpimų, fotografą, įsikūrusią Floridoje, West Palm Beach. Jo vardas yra Andy Frame - gerai pažįstamas? Tikriausiai ne, nes Andy Frame tikrai neieškojo šviesos. Negalima sakyti, kad yra kažkas, kas iš esmės yra negerai, jei norite tapti gerai žinomu kaip fotografu, nes ji, be abejo, daugeliu atvejų gali būti pagarbos ir patirties ženklas.

Bet jūs nežinote apie Andy, nes jis nesirūpina, ar jūs apie jį girdėjote. Jis rūpinasi, ar jo klientai, kurie reguliariai skraidina jį aplink JAV ir užsienį, apie tai išgirdo. Jis nenaudoja laiko Twitter ir instagram'uose, nes jis praleidžia laiką protingai rinkodamas potencialiems klientams, aprūpindamas keturių šeimą ir šaudydamas daugybė įžymybių.

Pakalbėkime apie tai, ką Andy daro ir kaip jis ten pateko. Andy pripažįsta, kad per visą savo gyvenimą jis buvo kūrybingas. Jo brolis turėjo vestuvių fotografijos verslą, kai Andy buvo savo paaugliams, ir Andy reguliariai padėjo. Jis buvo visą gyvenimą trunkantis muzikantas, grojantis būgnus, kaip sesijos muzikantas ir kai kurių vietinių grupių narys. Bet jokiu būdu tai buvo nepakankama, kad apmokėtų sąskaitas, o jo kūrybinės pastangos buvo perkeltos į savaitgalio karių statusą.

Andy-frame 6

Savo ankstyvajame 20-ajame dešimtmetyje Andy, dabar savo 40-ajame dešimtmetyje, nusileido „Mill“ korporatyvinį darbą, užpildytą TPS ataskaitomis ir kabinomis. Jis, kaip jums buvo pasakyta, toliau pakilo į kopėčias maždaug 20 metų. Kai neseniai įvyko nuosmukis 2008 m., Andy galiausiai buvo atleista be jokio realaus paaiškinimo ar galimybės įdarbinti konkuruojančiose įmonėse dėl pramonės apimties sumažinimo. Kaip ir daugelis sunkiai dirbančių žmonių, Andy susidūrė su augančia šeima, sunkiu hipotekos mokėjimu ir niūriu užimtumo perspektyvu.

Suprasdamas, kad jis vis labiau nusivylė įmonės „Office-Space“ gyvenimo būdo, Andy labai sunkiai pažvelgė į tai, ką jis norėjo daryti su savo gyvenimu ir kūrybine energija, o užuot sulaukęs šimtų atnaujinimų potencialiems darbdaviams ir einant per pragarus ir dehumanizuojantis įmonių interviu procesas, Andy nusprendė su savo žmonos palaiminimu (kuris turi būti labai suprantamas ir drąsus pats), kad jis bandys fotografuoti karjerą, naudodamas įgūdžius, kuriuos jis išmoko kaip paauglių šaudymo vestuves .

Žinant, kad fotografijos kraštovaizdis per pastaruosius dešimt metų smarkiai pasikeitė, Andy pradėjo atlikti tam tikrus tyrimus ir netrukus sužinojo, kad gėlių ir paukščių fotografavimas neatsirado. Jis ištyrė vestuvių fotografiją, kuri gali būti gana pelninga, ir netrukus suprato, kad vestuves galima rezervuoti prieš metus, tačiau jis turėjo sumokėti hipotekos mokėjimą per tris savaites. Tai buvo per vieną iš šių vėlyvų naktinių panikos sukeltų sielos paieškos sesijų, kurias Andy suklupo Scott Hargis ir M James Northen , sėkmingi fotografai, fotografuojantys aukštos klasės nekilnojamojo turto ir architektūros vaizdus. Panašus į šių vaizdų išvaizdą ir atliktą meistriškumą, Andy suprato, kad tai gali būti ne tik meninis būdas uždirbti pinigus, bet ir didelis pasikartojantis pajamų srautas savo teritorijoje, kuris buvo tankiai supakuotas su kelių milijonų dolerių namais ir butais. Taigi jis pasikeitė laiškais su „Scott“ ir „MJ“, o kai kurie jo paskutiniai brangūs doleriai nuskendo į reikiamą įrangą: fotoaparatą, plataus kampo objektyvą, du „Alien Bees“ strobus ir tris „Nikon“ greičio žibintus.

Pripažindamas, kad jis neturėjo potencialių klientų, neturėjo patirties, ir nežinojo, kaip naudotis savo naujais įrankiais architektūrinėje aplinkoje, Andy suprato, kad beviltiškumas yra puikus motyvatorius. „Andy“ ištraukė visus „Photoshop“ bandymus atliekančius naktinius darbus, fotografuodama savo namus, giminių namus ir draugų namus. Jis sukūrė skrajutes, panardino į šiuos brangius fondus ir pasiekė kelią, kada jis galėjo aplankyti atvirus namus, agentų biurus ir užmegzti ryšius su asmeniniais pristatymais. Jis sėdėjo vėlai naktį, siunčdamas individualius agentus, daugeliu žodžių pasakydamas, kad jų nuotraukos nebuvo tokios didelės ir jis galėjo padaryti daug geresnį darbą.

Savaitės praeina be kriketo chirpų ir ignoruojamų laiškų. Ne tai, kad tai turėtų būti lengva, bet esu tikras, kad visi dalyviai pradeda šiek tiek paniką su artėjančiomis sąskaitomis ir poreikiu įdėti maistą ant stalo.

Andy-frame 11

Ir, galiausiai, skambutis ateina su agentu, norinčiu turėti „condo“ filmą. Tai, ką Andy manė, būtų nuobodus Floridos apartamentas (ir pasitikėk manimi, yra milijonai), atrodo, yra milijonų dolerių plius dizaineris apstatytas mansarda su vaizdu į mylią. Andy sugebėjo susivienyti su vaizdais, kurie buvo pakankamai geri klientui patikti, ir buvo iš karto pasamdytas 4 ar 5 kitų savybių fotografavimui. Mėnesio pabaigoje portfelis išaugo nuo pusiau kepto savo draugo ir įstatymų namų kolekcijos, iki portfelio, turinčio puikių Floridos ypatybių, kurios padarytų Namas Gražus redaktoriaus drool. Andy su savo naujuoju portfeliu, atnaujino savo rinkodaros medžiagą ir nuolat išsiuntė laiškus. Žodis išėjo apie naują vaikiną, kuris gamino žvaigždžių vaizdus, ir jo klientų bazė per metus sparčiai augo.

Andy-frame 10

Andy niekada nepaliko vėlyvų naktų, rinkodaros ir stumdydavo savo darbą aplink savo vietovę. Greitai į priekį, ir jis reguliariai šaudo brangiausius namus itin turtingiems. 15 milijonų JAV dolerių namų šaudymas dabar yra paprastas ir jis gali matyti keletą dienų. Savo priėmimu Andy, bet kurią savaitę jis šaudys nuo 50 iki 80 milijonų dolerių nekilnojamojo turto, kartais daugiau. Ir tai gali būti tik penkių ūglių metu! Andy nušovė Cakewalk, didžiausią privačią jachtą Jungtinėse Amerikos Valstijose, skraidydama tarptautiniu mastu ir dirbdama korporacinėse kampanijose, kurias matote visur nuo Costco iki Architektūros Digest.

Andy-frame 1
Andy-frame 8

Nors tai viskas įspūdinga, man svarbu, kad pasiektų antrą vietą ir paminėčiau, kad Andy nušovė visas šias kampanijas ir vietas su neįtikėtinai paprasta pavara: jis tiesiog gavo savo patikimus senus svetimus bitus ir nepasirinko naujausia ir nežadėjusi. geriausia įranga, kad neatsiliktų nuo pasirodymų. Iš tikrųjų tai rodo, kad tai nėra žiniasklaida, tai yra pranešimas. Jei jo metodai (daugiau ar mažiau tų pačių metodų, kuriuos padengiame „Fstoppers“) Kaip fotografuoti nekilnojamojo turto ir architektūros pamokas ) yra pakankamai gera tarptautinėms verslo darbo vietoms, jie yra pakankamai geri, kad būtų pasmerkta šalia mano knygos. Andy niekada nepateko į žvejybos įrankių gaudyklę, tačiau jis sutelkia dėmesį į kiekvieną paskutinį pajėgumo trūkumą iš to, ką jis turi, ir naudodamas savo smegenis, kad visa tai kartu sujungtų. Įsivaizduokite, kad skrendate visoje šalyje, kad šaudytumėte architektūrinį koncertą, kuris būtų atspausdintas įvairiuose žurnaluose ir parduotuvių skyduose, kuriuose būtų tik du nedideli „Pelikano“ atvejai. Andy tai padarė - ir aš su juo susitikau LA, kai jis buvo koncertų parduotuvėje, kur jis su manimi mielai pasidalijo didžiąją savo istoriją.

Andy-frame 14
Andy-frame 13

Kartu su šaudymu, didelis nekilnojamasis turtas yra sąveikaujamas su aukšto rango įžymybėmis ir vadovų tipais. Dėl šios priežasties, kai jo vaizdai išeina į pasaulį, dažnai gali būti, kad nauji leidiniai yra šiek tiek įsiutę, kad galėtų juos įdėti į rankas. Praėjus penkeriems metams po to, Andy nepažįsta leidinių, prašančių jo atvaizdų, tačiau pastaruoju metu jis gavo trumpą lazdos pabaigą, kai didelė naujienų parduotuvė paskelbė savo vaizdus be licencijų per tinkamus kanalus (arba leido juos visiškai, nes šiuo klausimu ). Dirbdamas per teisminį procesą ir subtilų kontaktą, Andy tiesiog pasiekė neatskleistą atsiskaitymą už save ir nesankcionuotą jo atvaizdų naudojimą (daugelis tarptautinių žurnalų pažeidė jo darbą… tu atlieka matematiką gyvenvietėje!). Andy turėjo greitai augti šiame pasaulyje - ir lengvai pripažįsta, kad svarbu tinkamai licencijuoti ir valdyti savo skaitmeninį turtą. Taigi svarbu suprasti, kad kai Andy fotografuoja nuotrauką - jo darbas nėra atliktas. Savo skaitmeninio turto valdymas tapo didele jo verslo dalimi ir dažnai gauna daugybę antrinių licencijavimo galimybių.

Andy-frame 9

Aš taip pat noriu šiek tiek laiko kalbėti apie Andy asmeninį gyvenimą. Kaip su vaikais susituokęs vaikinas, jis turi tai suderinti su savo fotografijos gyvenimu, kurį jis pripažįsta, kad kartais buvo sunkus. Bet tai daro jo istoriją dar įspūdingesnę. Jei tikrai esate pasiryžęs kažką įvykdyti, rasite laiką. Dar kartą, Andy yra puikus pavyzdys. Be to, kad be šeimos auginimo beprotybė, per dešimtmečius, kuriuos Andy praleido savo kabineto darbe, jis įnešė gana daug svorio. Suprasdamas, kad kaip fotografas tai trukdė jo pažangai ir padaryti savo darbą daug sunkesnį, nei turėjo būti, o taip pat neigiamai paveikė savo vedybinį gyvenimą, Andy nusprendė, kad pakanka. Savo žodžiais „suprasti, kad aš mirsiu prieš 45 metus, buvo šiek tiek pabudęs. Taigi, savo 41-ajame gimtadienyje 2012 m. Nusprendžiau, kad atėjo laikas atlikti pakeitimus. Taigi per ateinančius metus aš sunkiai dirbau, kad galėčiau valgyti teisę ir pradėjau naudotis tuo, kad praradau 90 kg, o prieš kelis mėnesius baigiau savo pirmąjį pusmaratoną “.

Andy-frame 5

Dabar gali atrodyti, kad rašau tai tiesiog, kad galėčiau pasigirti, kaip nuostabus mano draugas (nors ir tiesa). Faktas yra tai, kad rašau šį kūrinį labiau motyvuodamas save, negu nieko; kaip vidurio-20-kažkas be šeimos ar trupinimo hipotekos, aš galėčiau padaryti daug geriau, kad išeiti iš ten kiekvieną dieną ir padaryti tai atsitiktų ir rasti daugiau ir daugiau klientų, kad aš noriu šaudyti. Visi mes galime. Andy yra tik šviečiantis pavyzdys, kaip neįtikėtinai įmanoma padaryti nuostabią karjerą, kurią mylite iš nieko, net jei pasirinksite kažką tokį, kaip iškalbingai, kaip fotografiją. Viskas ateina į sunkų darbą. Kiekvieną kartą, kai skelbiate „Facebook“, kiekvieną kartą, kai gandai rašote skelbimų lentose ir ginatės dėl įrankių internete, jūs švaistote savo laiką. Kiekvienas iš šių įrašų galėjo būti el. Laiškas potencialiems klientams, agentūroms ar bendradarbiams. Tai tikrai taip paprasta nukreipti savo energiją, kad tai įvyktų. Andy ne tik tai padarė, bet išlaikė savo šeimą klestinčią ir išlaikė savo asmeninį gyvenimą laimingą ir sveiką.

Taigi atsikelkite nuo kompiuterio, meskite šnabždėjimą, išeikite ten ir padarykite tai.

Andy-frame 4

Jei norite sužinoti daugiau apie nekilnojamojo turto, architektūros ar interjero fotografiją, raginu jus patikrinti naują „Fstoppers“ pamoką „ Kur menas atitinka architektūrą: kaip fotografuoti nekilnojamąjį turtą, architektūrą ir interjerą „Kuris apima daugelį tų pačių metodų, kuriuos Andy ir aš naudoju, kad sukurtume savo vaizdus. Taip pat galite patikrinti Fstoppers seminaras tai vyksta šį pavasarį Bahamose, kur aš mokysiu šią temą.