Įžymiausi portretų fotografai pasaulyje

Apie nuostabią portretinę nuotrauką yra kažkas nuostabaus - stulbinantys žmogaus bruožai, subjekto artumas ir žali emocija vaizde ir neabejotinai puiki kompozicija leidžia jaustis kaip jūs pažįstate savo draugą. Portretų galia yra akivaizdi šiuose garsiuose fotografijos paveiksluose, kuriuos sudarėme žemiau.

Geriausi fotografai, kuriuos pasirinkome sąraše, ėmėsi portretai visame pasaulyje be studijos aplinkos. Portretinė fotografija, šiuo atveju, atrodo dar sąžiningesnė ir atviresnė, palyginti su sceniniais vaizdais, nes kai kurie iš šių žmonių gali būti fotografuojami pirmą kartą jų gyvenime. Šių paveikslėlių dalykai yra vietinių mažų genčių žmonės iš viso pasaulio ir vaizduoja kelionių portretų fotografijos šaką. Tokia portretinė fotografija paprastai atliekama kelionės užsienyje metu, dokumentuojant nepagrįstus ir netinkamus Tikras gyvenimas , dažnai pabrėžiant nelygybę

„Bored Panda“ sudarė įdomiausius tokių fotografijų pavyzdžius, į mūsų sąrašą įtraukdama žymiausius fotografus, tokius kaip Steve McCurry, Lee Jeffries, ir Lisa Kristien, kurie sugebėjo pristatyti žalią mūsų kolegų grožį.

Steve McCurry

„Steve McCurry“ yra vienas iš šiuolaikinės fotografijos simbolinių balsų daugiau nei trisdešimt metų, turėdamas daugybę žurnalų ir knygų viršelio, per dešimt knygų ir daugybę parodų visame pasaulyje savo vardu. Gimė Pensilvanijos Filadelfijos priemiestyje; McCurry studijavo filmą Pensilvanijos valstybiniame universitete, prieš pradėdamas dirbti vietiniame laikraštyje. Po kelerių metų laisvai samdomų darbų, McCurry padarė pirmąjį, kas taptų daugybe kelionių į Indiją. Keliaudamas su šiek tiek daugiau nei drabužių krepšiu ir filmų ritiniu, jis nuvažiavo per subkontinentą, tyrinėdamas šalį su savo fotoaparatu.

Steve McCurry garsėja savo nuotrauka „Afganistano mergaitė“, priimtas pabėgėlių stovykloje Pešavare, Pakistane. Ši nuotrauka buvo pavadinta labiausiai pripažinta „National Geographic“ nuotrauka. Jo kitas mažiau garsios nuotraukos tikrai verta!

Lee Jeffries

Kai einate į savo miesto gatves, ar pastebite benamius? Kaip dažnai užtruksite savo laiko ir suteikiate jiems šiek tiek pakeisti savo kišenes? Ir netgi tada, kai tai darote, ar žiūrite juos į akis, ar nežinote, kas jie yra, kaip jie galų gale gyveno gatvėse? Kas yra jų istorija? Lee Jeffries , savarankiškai mokantis britų fotografas, pasisakė mums visiems, kas yra benamiai. Per gyvenimą besikeičiantį įvykį, kuriame buvo nufotografuota jaunos mergaitės, sėdinčios į savo miegmaišį, nuotrauka, ji pastebėjo jį ir atsiprašė jos, kalbėdama ir susipažinusi su juo, dabar mes turime galimybę pagaliau nutraukti klaidingas klaidas. turėjote apie gatvėse gyvenančius žmones ir matydami juos už tai, kas jie iš tikrųjų yra - žmonės, o ne kai kurie boogeyman, kuriuos mes bijome bijoti.

Jimmy Nelsson

Jimmy Nelson, gimęs Sevenaksas, Kentas, 1967 m., Yra britų fotoreporteris ir fotografas, žinomas dėl savo gentinių ir čiabuvių tautų portretų. Nelsonas pradėjo dirbti fotografu 1987 m. 10 metų praleidęs jezuitų internatinėje mokykloje Anglijos šiaurėje, jis atsiskyrė nuo Tibeto pėsčiomis. Kelionė truko vienerius metus ir sugrįžusi į savo unikalų vizualinį dienoraštį, kuriame buvo atskleisti anksčiau nepasiekiamo Tibeto vaizdai, buvo paskelbtas plačiai tarptautiniam pripažinimui.

Netrukus jis buvo paskirtas padengti įvairias kultūrines temas, pradedant Rusijos dalyvavimu Afganistane ir vykstančiuose konfliktuose tarp Indijos ir Pakistano Kašmyre iki karo buvusioje Jugoslavijoje pradžios. 1994 m. Pradžioje jis ir jo olandų žmona pagamino Kinijos literatūrinius portretus - 30 mėnesių trukmės projektą, kuris atvedė juos į visus paslėptus naujai atidarytos Liaudies Respublikos kampus. Pabaigę vaizdus buvo eksponuojami Pekino Tiananmenio aikštės Liaudies rūmuose, po to vyko pasaulinė kelionė. Nuo 1997 m. Jimmy pradėjo sėkmingai vykdyti komercinę reklamą daugeliui pirmaujančių pasaulio prekių ženklų. Tuo pačiu metu jis pradėjo kaupti nuotolinių ir unikalių kultūrų, nufotografuotų tradiciniu 50 metų plokštelės fotoaparatu, vaizdus.

Rehahn

Kaip žmogus, kuris „užfiksuoja savo modelių sielas“ („Wanderlust Travel Magazine 2018“), „Réhahn“ yra daugiau nei tik už kamerą atsakingas žmogus. Už kiekvieno paspaudimo yra istorija. Nesvarbu, ar nuotrauka rodo vaiką, kurio akys yra nustebinamos, moteris, traukianti adatą per indigo audinį, ar vyras, vaikščiantis vieninteliu atspalviu gatvėje, yra daugiau nei tik vaizdai į Rejhną. Jie yra patirties kulminacija. Réhahn'o darbą skatina pasakojimai apie jo dalykus, taip pat jo aistra sužinoti daugiau apie savo kultūrą, įvairovę ir besikeičiančias tradicijas.

„Réhahn“ unikalus dailės fotografijos ir dokumentinių stilių derinys leidžia atvaizduoti ir informuoti, ir jaustis. Jo portretai iš Vietnamo, Kubos ir Indijos yra ypač gerai žinomi dėl šios priežasties. Jie pasiima žiūrovą į kelionę, kad sužinotų autentišką sąveiką su žmonėmis, jų šypsenomis, jų išmintimi, kasdieniu gyvenimu. „Réhahn“ fotografija yra būdas kreiptis į žmones, dokumentuoti tai, kas vyksta dabar, taip pat mokytis apie savo praeities tradicijas ir paveldą.
„Réhahn“ lankėsi daugiau nei 35 šalyse, prieš 2011 m. „Hoi An“, Vietnamo namuose. Jo pirmoji knyga „Vietnamas, kontrastų mozaika“ buvo bestseleris nuo 2014 m. „2015 m.“ Ir „Kolekcija, 10 metų fotografija“ 2017 m.