LACP: Ketvirta metinė lėšų rinkimo šventė

„Art Streiber“ ir „Jamie Lee Curtis“ pristatymas

Los Andželo fotografijos centras (LACP), 501 (3) pelno nesiekianti labdaros organizacija, šeštadienį, balandžio 13 d., 18 val. pm išskirtinis peržiūrėti ir pasivaikščiojimas w / kuratorė Paddle8 nuotraukos aukcione yra skirta tik rėmėjams) į Quixote Studios Vakarų Holivude, CA.

„LACP“ didžiuojasi galėdamas išlaikyti portretų, pramogų ir reklamos fotografų Art Streiber ilgametę meistriškumą ir įsipareigojimą fotografijos bendruomenei. Garbę pristato daugelio apdovanojimų pelnę aktorė, autorė ir aktyvistas Jamie Lee Curtis.

Šis labai džiaugsmingas renginys apims:
-Neįprastas aukcionas ir internetinis aukcionas (pasiekiamas per „Artsy“) iš puikių apdovanojimų gavusių fotografų nuotraukų.
- Išskirtinis nuotraukų ir kuratorių peržiūra aukcione tik rėmėjams (nuo 17 iki 18 val.)
- Kokteiliai ir užkandžiai
-DJ / gyva muzika
-Foto kabina
-Patvirtinti aukciono elementai
- Ir dar daugiau siurprizų

Meno kūrinys: Sam Abell, Jane Fulton Alt, Susan Burnstine, Jerome Brunet, Elinor Carucci, Ann Cutting, Mitch Dobrowner, Jill Enfield, Julia Dean, F. Scott Schafer, Fran Forman, Greg Gorman, Sarah Hadley, Ron Haviv, Adriene Hughes, Renee Jacobs Jamie Johnson, David Hume Kennerly, Douglas Kirkland, Hank O'Neal, Lydia Panas, Nigel Perry, Nick Brandt, Herb Ritts, Joel Sartore, Marjore Salvaterra, Brooke Shaden, Richard Tuschman, Aline Smithson, Art Streiber, Emily Shur, Hiroshi Watanabe, Kimberly Witham ir daug daugiau!

Nick Brandt

Nick Brandt Priežastis:
LACP siekia sukurti specialistų fotografijų bendruomenę ir sustiprinti fotografijos, kaip meno formos, svarbą teikiant švietimą, stipendijas, stipendijas ir viešąsias programas, skirtas jaunimo ir mažas pajamas gaunančioms šeimoms, įskaitant nemokamą fotografavimo instrukciją berniukų ir mergaičių klubams ir aplink Los Andželą ir asmeninę mentorystę, skirtą rizikingai paaugliams per „Spark“ programą. Šiuo metu LACP moko fotografiją daugiau nei 100 Los Andželo vaikų per savo berniukų ir mergaičių klubo popamokinę programą.

2019 m. Švenčiama 20 metų:
2019 m. Žymi 20-ąsias organizacijos jubiliejų, sukurtų kaip „Julia Dean Photo Workshops“ ir 1999 m. Įkūrė LACP vykdomasis direktorius Julia Dean. Ne pelno siekiantis LACP buvo įsteigtas 2013 m. Spalio mėn. Ir 2014 m. Rugpjūčio mėn.

„Kai pradėjau LACP, tai buvo vadinama Julia Dean Photo Workshops, nes buvau vienintelis mokytojas. Daugelis iš jūsų neseniai mus atrado, tačiau kai kurie iš jūsų stebėjo, kaip per pastaruosius 20 metų augome daugiau nei 100 mokytojų. Prieš šešerius metus pereinant prie pelno nesiekiant pelno (taigi, pavadinimo keitimas į LACP) buvo labai svarbus sprendimas, skirtas mūsų fotografijos bendruomenės palaikymui. Be mūsų klasių, dabar siūlome nemokamą mokymą po mokyklos per 10 berniukų ir mergaičių klubų aplink Los Andželą. “- Julia Dean, vykdantysis direktorius

Tikslas:
Mes norime pritraukti $ 250,000, kad palaikytume priežastį. Be to, tikimės pereiti į gražią naują įrangą, kad galėtume suteikti tikrą pažangiausią fotografijos bendruomenės centrą. Be mūsų klasių, mes įsivaizduojame, kad naujasis centras pastatys specialią galerijos erdvę, biblioteką, kavinę, tradiciją tamsoje ir išplėstą skaitmeninę laboratoriją.

Richard Tuschman

Richard Tuschman Apie Los Andželo fotografijos centrą (LACP)
LACP (www.lacphoto.org) yra pelno nesiekianti 501 (c) 3 labdaros organizacija, skirta fotografams ir fotografijos menams remti. Organizacija teikia aukštos kokybės fotografijos klases, vietinius ir kelionių seminarus, parodas, parodymus, portfelių apžvalgas, paskaitas ir kitus renginius. „LACP“ taip pat teikia fotografavimo instrukcijas berniukams ir mergaičių klubams ir individualizuotą mentorystę rizikos grupei „Spark“.

„LACP“, skirta visų patirties lygių ir amžių fotografų įgūdžių ugdymui ir asmeniniam praturtėjimui, kiekvienais metais siūlo beveik 150 klasių ir seminarų su žinomiausiais pasaulio fotografais. Sertifikato programos yra prieinamos ne tik vienerių metų profesinės programos. LACP remia savo narius per vieno asmens ir grupinės galerijos eksponatus, taip pat rengia keturis metinius konkursus / parodas.

Emily Shur