Recotone.com tinklalapyje („Paslauga“) pateikta informacija yra skirta tik bendrai informacijai ir nėra teisinė konsultacija. RECOTONE neprisiima jokios atsakomybės už klaidas ar praleidimus, susijusius su Paslaugos turiniu. RECOTONE jokiu būdu neatsako už jokius specialius, tiesioginius, netiesioginius, netiesioginius ar atsitiktinius nuostolius ar bet kokius nuostolius, atsiradusius dėl sutarties, aplaidumo ar kito kankinimo, atsirandančio dėl Paslaugos naudojimo ar su tuo susijusio. paslaugos turinį.

RECOTONE pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo padaryti Paslaugos turinio papildymus, ištrinimus ar pakeitimus. Bet kokie veiksmai, kurių jūs imtasi šioje svetainėje (recotone.com), yra griežtai jūsų pačių rizika. RECOTONE neatsako už nuostolius ir (arba) nuostolius, susijusius su mūsų svetainės naudojimu.

RECOTONE negarantuoja, kad svetainėje nėra virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai paliekate mūsų svetainę, kitose svetainėse gali būti skirtingos privatumo politikos ir terminai, kurie nepriklauso nuo mūsų. Būtinai patikrinkite šių svetainių privatumo politiką, taip pat jų „Paslaugų teikimo sąlygas“ prieš pradedant verslą ar įkeldami bet kokią informaciją.

Jei jums reikia daugiau informacijos arba turite klausimų apie mūsų svetainės atsisakymą, prašome susisiekti su mumis naudodami šią kontaktinę formą.