Apie mūsų leidybą

„Recotone - IĮ“ yra pasaulio pavadinimas, leidžiantis publikuoti. Nuo žurnalų ir knygų iki žemėlapių ir išsamaus skaitmeninio turinio, kur suteikia viską, ko reikia iš vietos perspektyvos. Kasmet milijonai skaitytojų pasitiki „Recotone - IĮ“, kad gautų naujausią informaciją apie tai, kur eiti ir ką pamatyti daugiau nei 100 pasaulio miestų. Vietinių redaktorių sukurtas dinamiškas turinys apima esminius maitinimo, parduotuvių, pramogų, pramogų ir kt. Aspektus.

Mūsų skaitmeniniai produktai

„Recotone“ - IĮ skaitmeninė visata yra pirmasis „išminties“ skaitytojų sustojimas. Mūsų svetainė yra pagalbinė priemonė, skirta protingiems interneto skaitytojams. Miestams visame pasaulyje keliautojai gali rasti ką daryti, valgyti, kur pirkti, pramogas ir renginius. Savalaikiai pasakojimai ir dienoraščio turinys, taip pat 50 000 žmonių turimų dalykų, kuriuos reikia padaryti žmonėms, kartu su juokaisiais dienoraščiais leidžia mums tapti naudingu šaltiniu šiandienos auditorijai.

Mūsų spausdinimo produktai

Mūsų žurnalas, mūsų svečių knyga, rėmėjų turinys, prenumeratos parinktys ir naujienos yra visos įvairios šeimos dalis, kuri pasiekia reikiamą informaciją, tyrinėdama miestą ar skaitymą. Protingas, originalus turinys, puiki fotografija ir detalūs žemėlapiai apima kiekvieną patirties aspektą, nuo karščiausių privalomųjų restoranų ir netikėtos trajektorijos iki pagrindų, tokių kaip transportas, apgyvendinimas ir navigacija.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba paprašyti reklamos tarifų, parašykite mums. Mes atsiųsime jums patvirtinimo el. Laišką su atsisiuntimo instrukcijomis, kurių jums reikia.