Apie tai, kaip parodyti savo meną pirmą kartą?

1. Jūsų atlikėjo atnaujinimas / Vita

Artist Working on Computer | Artist Resume | Preparing for Art Exhibit | Artists Network

Nuotrauka „Getty Images“

Jums patinka ar ne, jūs turite turėti savo meno pasiekimų sąrašą, kuris yra prieinamas visuomenei, kai jūs turite savo darbų parodą. Tai taip pat yra būtina jūsų svetainės, dienoraščio ar net „Facebook“ profilio dalis.

Jei esate gana nauji, menininko atnaujinimas visai nėra toks, kaip įprastas darbas, kuriame įrašomas jūsų adresas, gimimo data, mokymas, vietos, kuriose dirbote ir ką ten darėte.

Vietoj to, pateikiate ankstesnių parodų, įskaitant solo ir grupės eksponatus, datas, visus straipsnius, parašytus apie jūsų darbą, apdovanojimus, apdovanojimus ir gautas stipendijas, rezidencijas, kuriose dalyvavote, ir kitus apdovanojimus, kuriuos gavote kaip menininką.

Atsižvelgiant į tai, kad yra žmonių, kurie mano, kad meno mokytojai ir studentai nėra rimti menininkai, o kai kurie iš jų atlieka meno galerijas - galite palikti tuos duomenis iš savo gyvenimo aprašymo. Nors jis neturi nieko bendro su jūsų darbo kokybe, jūsų dienos darbas, nepaisant to, kas tai yra, nėra tikėtina, kad visa tai svarbu įtraukti į atnaujinimus parodoms.

Be to, tokių dalykų, kaip „Pirmoji vieta valstybinėje mugėje“ arba „Aš turėjau parodą Jacobo vandens bare ir SPA“, sąraše taip pat gali dirbti prieš jus. Geriau yra naudoti bendrą teiginį, pvz., „(Jūsų vardas čia) parodė savo darbą regioniniu mastu (nacionaliniu, jei taip yra) ir gavo daug apdovanojimų ir apdovanojimų už (savo) meną.“

Paprastas jūsų gyvenimo atnaujinimas nėra jūsų patirties trūkumas, o tai yra būdas leisti savo meno kūriniams kalbėti už save.

Laikykitės patirties

Jūsų parodos atnaujinimas gali būti įvairių formų, priklausomai nuo jūsų patirties. Jei turite daug patirties, parodydami savo darbą, bet nesate stebėję vardų, datų ir vietų, turite pradėti laiką surūšiuoti šiuos dalykus.

Tada gaukite savo patirtį popieriuje ir internete. Atminkite, kad menininko atnaujinimas yra vertingas PR rodyti ir parduoti savo darbą.

Tikėkite ar ne, tačiau per daug patirties įtraukimas taip pat yra sunku, nes niekas neskaito daug puslapių, išsamiai apibūdinančių jūsų ilgą karjerą. Faktas yra tai, kad mūsų sparčiai besivystančiame pasaulyje žmonės turi labai trumpą dėmesį.

Net jei turite didelę foną, pagalvokite apie savo gyvenimo aprašymą, kaip savo pasiekimų santrauką ar kapsulę, kuri tinka viename puslapyje, o ne sukaupę visą savo parodymų sąrašą per pastarąjį dešimtmetį.

Visada galite įtraukti: „Išsamus mano parodų sąrašas pateikiamas paprašius“.

2. Menininko pareiškimas

Artist Statement Satirical Cartoon | Tips for Your First Art Exhibit | Artist Statement | Artist Network | Dean Nimmer

Gary Hallgren filmas

Susidūrus su baimintu menininko pareiškimu, nėra lengva užduotis. Ir, mano nuomone, tai greičiausiai yra vienas iš labiausiai nekenčiančių profesionalių pareigūnų, su kuriais susiduria menininkai!

Bet nesvarbu, kiek sunku pabandyti pasakyti, ką jūsų menas atstovauja viešame pareiškime, jūs negalite išstumti savo išeities iš šio. Tam tikra prasme, jūs tiesiog turite šypsotis ir užklupti.

Akivaizdu, kad ne visai protinga manyti, kad galite būti visiškai objektyvus dėl savo meno prasmės ir turinio, nepadarant neišvengiamų brėžinių, kurie baigsis atliekomis. Visiškai sutinku su tuo, kas sako: „Jei norite žinoti, kas yra mano darbas, tiesiog pažvelkite į jį! „

Parašiau dvi knygas apie meną, ir jūs manote, kad parašyti pareiškimą apie savo darbą būtų tortas. Bet ne, tai tik priešingai. Aš parašiau apie 40 savo pareiškimų versijų nuo to momento, kai buvau absolventas į tą, kurį naudoju dabar galerijos šou. Ir aš vis dar nekenčiu jų visų.

Tiesiog turite sutikti su tuo, kad iš tikrųjų neįmanoma apibendrinti, kas esate kaip menininkas, bet ką tik galite padaryti.

Paklauskite trečiosios šalies

Daug kartų geriau, jei kas nors parašytų apie savo darbą iš savo perspektyvos, nei ji turėtų eiti atskirai. Ir šis atlikėjo pareiškimo metodas yra visiškai gerai. Šį požiūrį pamatysite galerijose gaminamuose kataloguose, kur meno kritikas, istorikas ar bendradarbis rašo apie atlikėjo darbą.

Ši taktika gauna „A“, kad jūs išjungtumėte kablys ir kad pareiškėjo rašytojas būtų šiek tiek atskaitingas už tai, kaip jis vyksta. Nepaisant to, nėra galimybės kontroliuoti, ką žmonės galvoja apie jūsų meną ar apie tai, kas parašyta apie tai.

Bent jau žinote, kad yra menininkų, kaip ir jūs, kurie nusivylę bando išreikšti tai, ką nori pasakyti apie savo darbą. Tai nereiškia, kad rašyti informacinį ir prasmingą pareiškimą apie jūsų darbą nėra įmanoma. Tiesiog nepamirškite, kad jis būtų trumpas, sąžiningas ir aiškus. Ilgalaikiai, gėlūs ir poetiški paskelbimai pasmerkti pradiniame vartų viduje ir nuvažiuos skaitytojus.

Sek pavyzdžiu

Gali būti naudinga perskaityti kitų atlikėjų teiginius, kurie gali paskatinti požiūrį, kurio jūs nežinojote. Rekomenduojame atlikti internetinę paiešką „menininkų teiginiams“ ir „garsiems menininkų teiginiams“, kurie duoda daug pavyzdžių. Štai du šaltiniai, rekomenduoju: „ 8 Menininkų teiginiai, kuriuos mylime „Ir“ Meno ir meno teiginiai - garsių menininkų citatos . “

Turėjau 50 menininkų iš viso spektro, parašiau trumpus pareiškimus apie savo abstraktų darbą mano knygoje, Anotacijos kūrimas . Rezultatai rodo, kad menininkai, užsiimantys tuo pačiu darbo žanru, mąstymo įvairovė. Ir ne visi du menininkai sako tą patį. Aš rekomenduoju skaityti tuos, kurie yra mano knygoje, ir tuos, kurie yra žinomi internete, tada įdėkite tai į savo žodžius.

3. Savo darbo rėmimas

Mano nuomone, vienas iš blogesnių reakcijų, kurias gali matyti jūsų menas, yra pasakyti: „Man labai patinka rėmas, kurį įdėjote į šį kūrinį.“ Ačiū, bet ar pastebėjote, kad paveikslas yra rėmo viduryje ? Jei tai kada nors atsitiko su jumis, ne kaltinkite žiūrovą, bet pradėkite persvarstyti jūsų rėminimo parinktis .

Art Frame | Don't Choose Ornate Framing | Preparing for Art Exhibit | Artists Network

Nuotrauka „Getty Images“

Jūsų pasirinktas rėmelis turėtų pristatyti savo darbą nepamirškdamas dėmesio. Mano nuomone, neturėtumėte švaistyti savo pinigų ar laiko renkantis rėmą ar kilimėlį, nes manote, kad tai atrodo įspūdinga.

Rėminės parduotuvės norėtų stumti nereikalingas ir brangias frills, pavyzdžiui, puošnias aukso lapų detales, muziejaus stiklą ir tankiai spalvotus kilimėlius, kurie gali padaryti daugiau žalos nei naudos. „Framers“ palaiko pagrindinį verslą. Ir aš tai gerbiu.

Bet neleiskite joms kalbėti perkant nereikalingus apdailos elementus ar kažką pernelyg dekoratyvaus, kuris atkreipia dėmesį į jūsų meną. Rėmeliai gali būti paprasti ir elegantiški, nepažeidžiant scenos.

Puošnus gamtos

Idėja išlaikyti paprastą rėmelį nebūtinai atitinka galerijos ir muziejų direktorių darbą, kuris turi gerbti pačios meno kilmę. Pavyzdžiui, daugelis religinių ikonografiją vaizduojančių kūrinių renesanso ir baroko laikais buvo specialiai sukurta taip, kad įspūdį žiūrovui padarytų taip pat, kaip ir įspūdingai papuoštos katedros, kurios pristatė šiuos kūrinius savo parapijiečiams.

Be to, daugelis legendinių menininkų iš tiesų sukūrė savo rėmus, kurie buvo meno kūriniai, ir buvo susituokę su paveikslais jų viduje.

Sąžiningai turiu paminėti prieštaringą „paprasto geresnio“ diktato pavyzdį, kurį devintajame dešimtmetyje grojo Šiuolaikinio meno direktorių muziejus, kuris nusprendė suformuluoti visą šiuolaikinio meno kolekciją vienu paprastu rėmo dizainu, kuris turėjo išlaikyti žiūrovo dėmesys meno kūriniams, o ne rėmams. Turiu pripažinti, kad aš asmeniškai nepritariu šiam sprendimui, net jei tai man atrodo kaip veidmainis.

Tips for Preparing for an Art Exhibit | Dean Nimmer | Abstract Art | Artists Network