5 paslaptys, padedančios pagerinti jūsų balso garsą

Kaip vienas iš geriausių pasaulio vokalinių trenerių, dažnai girdžiu: „Kokie yra jūsų geriausi dainininkų vokaliniai patarimai?“ Na, aš galėjau išsisukti ilgą sąrašą ir valandą. (Aš esu nerdų nerdas, kai kalbama apie vokalą…) Ir aš turiu ilgą mėgstamų gudrybių sąrašą iš mano rankovės iš daugiau nei 20 metų treniruočių dainininkų ... Bet aš myliu iššūkį - todėl aš apsimetau, kad turėjau tik 5 minutes papasakoti jums savo geriausius ir todėl aš nulaužiau savo smegenis, kad sugalvotumėte viršų 5.

Vienas iš dalykų, kuriuos nuolat mokau savo privatiems klientams, yra tai, kad balsas yra priemonė kūno viduje ir jūs turite išmokti jį naudoti, kad išnaudotumėte kuo daugiau. Tai labai „fizinis“ pamatiniame lygmenyje. Norėdami turėti tvirtą balsą ir turėti vokalinį nuoseklumą, yra tam tikrų dalykų, kuriuos turite žinoti ir daryti. Yra keletas tikrai paprastų metodų, kuriuos galite naudoti dabar, kad gautumėte puikų garsą iš savo instrumento.

Ir dauguma dainininkų net profesionalai, nebent jie yra apmokyti, nežino šios medžiagos. Heck, dauguma vokalinių trenerių nežino šios medžiagos.

Taigi aš norėjau juos jums duoti taip, lyg aš iš tiesų suteikiau jums balso pamoką. Jei galite, stovėkite priešais veidrodį, nes norėčiau paprašyti jūsų žiūrėti jūsų žandikaulį ir galvos padėtį, kad galėtumėte valdyti judėjimą, kai dainuojate. Jie yra čia:

Mano 5 geriausios paslaptys, kad galėčiau padaryti geresnį balso garsą

1. „Instant Vocal Fix“

Tai greitas triukas, kuris leidžia jums skambėti geriau. Pasakykite A-E-I-O-U (stebėkite žandikaulio judėjimą veidrodyje). Ar jūsų žandikaulis buvo uždarytas bet kuriame iš balsių? Yra tikimybė, kad jūsų žandikaulis uždarytas E ir U - ir greičiausiai dėl kitų, jei ne visi. Paimkite pirmuosius du pirštus ir ištraukite žandikaulį 2 coliais (ar dar geriau - naudokite plastikinį buteliuko dangtelį arba kamštį (vyną), kad galėtumėte atidaryti žandikaulį). Ir vėl kalbėkite balsius. Dar kartą pakartokite (mes stengiamės iš naujo suplanuoti raumenų atmintį - taip daugiau, tuo geriau). Dabar dainuokite balsus vienoje aikštėje. A-E-I-O-U. Jūsų tikslas yra išlaikyti jūsų žandikaulį atvirą (ilgai nėra plati) be uždarymo visiems savo balsiams. Pakartokite, kol galite tai padaryti. Dabar dainuokite vienos iš savo dainų frazę - ir įsitikinkite, kad jūsų žandikauliai atsidaro visose jūsų balsiuose. Jūs turite tai praktikuoti prieš tai, kai jis tampa natūralus - bet kuo daugiau jūs darote, tuo greičiau šis naujas judėjimas yra užprogramuotas į raumenų atmintį. Ir jūs galite būti vienas iš tų laimingų, kurie pastebi, kad garsas iš karto pagerėja (tai skamba garsiau ir labiau rezonuoja su mažiau vokalinių kamienų). Jei to nepadarysite - nesvarbu. Tai trunka šiek tiek praktikos. (Jūsų kaklo, žandikaulio ir gerklės raumenų įtampa gali būti nepageidaujama - pabandykite juos atsipalaiduoti ir išbandyti dar kartą.) Kitą kartą, kai atliksite savo žandikaulius daugiau, naudokite savo balsius - tai greitas triukas, kuris leidžia jums skambėti geriau!

2. „Galvokite žemyn“ dėl aukštų pastabų

Kitą kartą dainuodami didėjančią vokalo skalę arba dainuodami aukštą dėmesį, pabandykite galvoti apie tai, kaip veikia liftas. Sunkusis svoris yra pritvirtintas prie skriemulio ir svorio žemyn , liftas iš tikrųjų eina aukštyn į aukštesnius aukštus. Taigi aukščiausias aukštas pasiekiamas, kai svoris yra sunkiausias. Panašiai tu turėtum pagalvokite už aukštus užrašus arba pagalvokite apie pridėjimą svoris (atsparumas) jūsų aukščiausiems užrašams.

3. Daugiau galios be įtempimo

Kas nenori daugiau galios be įtampos? Tai paprastas taikymas ir šiek tiek lengviau nei aukščiau. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra išlaikyti savo smakro šiek tiek žemyn ir jūsų krūtinės šiek tiek sulenktos (taip pat kartais tai daug lenkta), kai einate daugiau galios. Dauguma dainininkų pasiekia priekį arba pakelia smakrą, kad dainuotų daugiau galios. Nors jis gali laikinai dirbti, jis sukelia vokalines problemas. Nusileiskite smakro ne tik geriau ir taupo jūsų balsą, bet ir geriau! Stovėkite priešais „gerą“ veidrodį. Dainuokite Ah skalę aukštyn ir žemyn vienoje frazėje (1-2-3-4-3-2-1). Paspauskite savo smakro šiek tiek (nukreipkite smakrą į grindis) - paprastai tik 1 ”. Neleiskite savo galvos bobui pakelti, kai pakeliate aikštę. Laikykite jį tvirtai. Eikite iki jūsų balso skalės, palaikydami šią poziciją. Atkreipkite dėmesį, kaip jūsų smakras nori pakelti aukštyn, kai pakeliate savo pikį. Laikykite jį pasodinti. Tai suteiks jums daugiau galios ir kontrolės bei pašalins įtampą. Praktikuokite, kol ji tampa natūrali!

4. Kaip gauti natūralų Vibrato Jūsų balsu

Čia rasite greitą patarimą, kaip gauti vibrato darbą. Stovėkite priešais veidrodį; Paspauskite ant krūtinės abiem rankomis, tada pakelkite krūtinę aukščiau nei įprasta. Įkvėpkite ir iškvėpkite, bet nelaikykite krūtinės. Dainuokite vieną užrašą ir laikykite jį kuo ilgiau su savo krūtine. Paspauskite ant krūtinės pusiaukelėje užrašu (paspauskite spaudimo rūšį ir pakelkite krūtinę, kad atitiktų slėgį). Atsipalaiduokite kaklo nugarą ir laikykite žandikaulį atvirą, kai dainuojate „ahhh“. Įsivaizduokite, kad oras sukasi aplink jūsų burną, o jūsų smakras nusilenkia šiek tiek ir krūtinės pakėlimas. Turėkite omenyje, kad šiuolaikinės dainavimo (pop, roko ir R&B) pernelyg didelis vibrato naudojimas nėra geras dalykas. Tuo pačiu metu nė vienas vibrato taip pat nėra geras dalykas. Taigi, pabandykite baigti frazes tiesiu tonu, tada į šiek tiek vibrato. Esmė yra padaryti tai, kas geriausiai tinka jums.

5. HearFones®

Gera vokalo tonas nėra sukurtas garsiai dainuojant, jis sukurtas vidutiniu tūriu. Gera tonas atsitinka, kai vokalinės raukšlės yra pakankamai stiprios, kad būtų gerai uždarytos, bet nelieskite. Paleidus per daug oro, atsiranda „kvėpuojantis“ tonas ir per mažai oro atleidžiamas „nosies“ tonas. Nebent jūs tikrai stengiatės kvėpuoti ar nosies, kaip stilistinis pasirinkimas, kažkur tarp jų yra puiki pusiausvyra. „HearFones®“ leidžia iš tiesų išgirsti save ir dirbti su tonas vidutinio dydžio.