11 patarimų pradedantiesiems fotografams

Kaip naujas fotografas, tai yra keletas idėjų, padėjusių man eiti. Atnaujinimas: taip pat patikrinkite mūsų skaitmeninės fotografijos patarimus pradedantiesiems.

Negalima iš karto nusipirkti brangiausių įrenginių.

Galima gauti labai gražias nuotraukas su nebrangiu tašku ir šaudyti

Apsvarstykite trikojį.

Kita vertus, verta įsigyti nebrangų trikojį, ypač jei turite purviną ranką kaip mano. Kai gavau trikojį, mano pasitenkinimas mano nuotraukomis išaugo. Norint dar stabiliau, naudokite fotoaparato laikmačio funkciją su trikojiu

Laikykite savo fotoaparatą visą laiką.

„Photo ops“ dažnai ateina, kai tik mažiausiai tikitės. Jei galite išlaikyti savo įrangą palyginti paprastą - tik mažą fotoaparato maišelį ir trikojį - galite pasinaudoti kai kuriomis iš šių netikėtų galimybių. Arba, jei jūsų telefone yra fotoaparatas, naudokite jį norėdami grįžti prie pastabų, kurias norėtumėte grįžti prie įprastinės kameros.

Padarykite nuotraukų, kurias norėtumėte gauti, sąrašą.

Tais laikais, kai negalite apsieiti savo fotoaparato, laikykite mažą nešiojamąjį kompiuterį, kad galėtumėte užsirašyti vietas, kurias norėtumėte grįžti, ir fotografuoti. Būtinai atkreipkite dėmesį į svarbias detales, pvz., Apšvietimą, kad galėtumėte grįžti tuo pačiu dienos laiku arba kai oras yra teisus. Jei nenorite turėti nešiojamojo kompiuterio, siųskite el. Laišką naudodami savo mobilųjį telefoną.

Nepamirškite kasdienių fotografijų dalykų.

Jūs negalite matyti nieko įdomaus fotografuoti savo gyvenamojoje patalpoje ar kieme, bet pabandykite pažvelgti į pažįstamą aplinką su šviežia akimis. Jūs galite sugauti įdomų šviesos apgauti ar surasti netikėtus laukinius augalus savo kieme. Dažnai paprastas dalykas daro geriausią fotografiją.

Mėgaukitės mokymosi procesu.

Geriausia hobis, pavyzdžiui, fotografija, niekada nesibaigia, ką reikia išmokti. Įkvėpimas yra aplink jus. Pažvelkite į viską su fotografo akimis ir pamatysite galimybes, kurių anksčiau niekada nepastebėjote.

Pasinaudokite nemokamais ištekliais mokytis.

Yra daug išteklių, kuriuos galime išmokti iš interneto svetainės ir fotografijos dienoraščių

Eksperimentuokite su fotoaparato nustatymais.

Jūsų taškas ir šaudymas gali būti lankstesni ir galingesni nei žinote. Perskaitykite žinyną, kaip išsiaiškinti visus tuos mažus simbolius. Naršydami pabandykite fotografuoti savo objektus keliais nustatymais, kad sužinotumėte, kokį poveikį norite. Kai žiūrite savo nuotraukas kompiuteryje, galite patikrinti EXIF duomenis (paprastai failo ypatybėse), kad galėtumėte atkurti naudojamus nustatymus.

Sužinokite pagrindines taisykles.

Informacijos apie fotografiją internete kiekis gali būti didžiulis. Pradėkite nuo kelių straipsnių apie kompoziciją. Būkite atviri tai, ką patyrę fotografai turi pasakyti apie techniką. Jūs turite žinoti taisykles, prieš jas sugadindami.

Fotografuokite reguliariai.

Pabandykite fotografuoti kasdien. Jei to nepadarysite, įsitikinkite, kad turite laiko, kad galėtumėte reguliariai užsiimti, todėl nepamirškite, ką išmoko. Puikus būdas motyvuoti save yra savaitės užduočių atlikimas DPS forume.

Nebijokite eksperimentuoti.

Jei naudojate skaitmeninį fotoaparatą, klaidų kaina yra nemokama. Eikite beprotiškai - gali baigtis kažkas, kas jums patinka. Jūs tikrai sužinosite daug šiame procese.